Mam wielki problem ze splata chwilówek i kart kredytowych - co robić?

Temat na forum 'Pożyczki prywatne' rozpoczęty przez marta w, Grudzień 10, 2013.

  1. marta w

    marta w New Member

    Wiam.na wtepie powiem tylko ze mam wielki problem ze splata swoich zobowiązań,chodzi tu o kilka chwilowek,które są w trakcie windykacji i 2 karty kredytowe.potrzebuje pozyczki prywatniej ok 15 000 tys zl.oboje z mężem pracujemy,nie będzie problemu ze splata rat.taka sytuacja wynikla z powodu choroby corki a później ja zlamalam noge i zaczelo sie sypać.juz nie daje rady,jestem na skraju zalamania..i chyba przez to wszystko inne tez sie sypie,bo są tylko nerwy,stres..
     
  2.  
  3. robertas

    robertas New Member

    Re: Blagam o pomoc

    Marta! ogarnij się!
    chcesz pożyczać żeby oddać długi?
    Opowiem Ci jak działają prywatne pożyczki:
    otóż oprócz tego jakie będzie oprocentowanie od razu zostanie ściągnięta od Ciebie opłata przygotowawcza/prowizja/ kwota na waciki czy jak zwal tak zwał.
    Zamiast długu 15k będziesz mieć minimum 10% więcej
    oprocentowanie czyli przyrost tego długu będzie jak wcześniej.
    Chcesz wybrnąć z tego zadłużenia - to nie pakuj się w większe.
    15 000 to nie jest wcale dużo więc weź się w garść i na spokojnie zrób tak:
    podziel werzycieli według kategorii:
    Bank - działający w obrębie prawa ale mający narzędzia by szybko i skutecznie ściągnąć swoje (BTW) koszt obsługi tego długu to najczęściej 16% zadłużenia.
    Chwilówki - mogą mniej niż banki ale są bardziej upierdliwe - Ty jednak możesz się bronić przed bezprawnymi działaniami tychże.
    Chwilówki chcą odzyskać swoje pieniądze więc spodziewam się że jeśli wykażesz dobrą wolę i słowność to nie będą szukały rozwiązań kosztownych (zanim dla Ciebie to wpierw dla nich) i kłopotliwych: napisać pozew - niby nic a jednak później trzeba go opłacić później wystąpić o klauzule wykonalności - pod warunkiem ze nie złożysz sprzeciwu - wszystko trwa w najlepszym razie pół roku - potem komornik zażąda od nich zaliczki na wydatki a finał może być niepewny - jeśli jesteś pusta jak bęben rollingstonesów to tylko popłyną
    dlatego dla nich jeśli systematycznie będziesz spłacać przynajmniej powyżej przyrastającego oprocentowania będzesz swoistą lokatą długoterminową.
    15000 to żaden dług.
    Potem powoli sukcesywnie spłacaj, tak samo jak spłacałabyś prywatna pożyczkę.
    I nie myśl o głupotach
    wiem co piszę byłem wielokrotnie dłużnikiem i wierzycielem
    pożyczałem ludziom kasę i wisiałem kasę w bankach
    miałem komornika nawet kilku, sam korzystałem z komorników jak moi dłużnicy nie chcieli płacić
    do teraz wydzwania do mnie jakaś Justyta czy jak ich tam zwał.

    Takie jest życie
    każdy koniec końców ma jakiś dług i nie jest to żaden dyshonor.
     
  4. marta w

    marta w New Member

    Wlasnie doszlam do takiego wniosku ze gdy pożyczę to moze byc jeszcze gorzej.z malzonkiem doszliśmy do wniosku ze trzeba sie na jakiś rok rozstac i juz zalatwiamy mu prace,niestety w innym kraju,kontrakt z zakladami miesmymi,doświadczenie ma a rok w sumie to nie tragedia,ale oddemy dlugi i będziemy żyć normalnie.to chyba lepsze rozwiązanie.dzieki za odpowiedz..
     
  5. Hanso

    Hanso New Member

    Ja na Twoim miejscu jeśli już jesteś w BIK tio wziął bym korzystną pożyczkę na większą kwotę, spłacił wszystko inne i płacił jedną pożyczkę.
    Takie oferty znajdziesz np na stronie http://www.kredyt-forum.pl/f/pozyczka-chwilowka.12/ - polecam sprawdzić - to jedyne wyjście według mnie
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Mam wielki problem Forum Data
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
mam problem ze spłatą chwilówek Jak wyjść z długów Styczeń 6, 2021
Mam 10 tys długu za czynsz pomocy Forum dla zadłużonych Listopad 29, 2020
Mam 130 tys dlugu, potrzebuje pomocy ! Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2020
Gdzie sprawdzić czy mam długi ? Forum dla zadłużonych Sierpień 18, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie