oferuje prywatne pożyczki

Temat na forum 'Pożyczki prywatne' rozpoczęty przez piotraspawel, Kwiecień 27, 2014.

  1. piotraspawel

    piotraspawel New Member

    Witam ..jestem prywatnym przedsiębiorcą ,ktory sporo czasu spędził na wyjazdach zagranicznych gdzie oczywiście ,zarobiłem troche pieniędzy ,chciałem przeznaczyc środki zgromadzone na przyznawanie pożyczek ludziom ,kórzy je potrzebuje .Tak więc oferuję pożyczki do 40 tyś złotych na maksymalnie do 4 lat ,kryteria osób ubiegających się o pożyczki:
    Skończone 18 lat
    brak komornika na koncie
    Status osoby pracującej bądz otrzymującej rente/zasiłek lub podobne
    Oczywiscie brak ukrytych opłat (jestem osoba uczciwą)
    Jeżeli interesuje cię pożyczka napisz zobaczymy co da sie w tej kwestii zrobic ,nie sprawdzamw bikach itd poniewaz od tego sa banki a ja udzielam prywatnej pozyczki
    Z każdym mozna porozmawiać i jest nadzieja dla kazdej osoby na uzyskanie poiżyczki

    http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/pozyczki-prywatne/
     
  2.  
  3. blazej666

    blazej666 New Member

    Witam.potrzebuje pozyczki 25tys złotych na splate dlugow w bankach oraz na start w otwarciu lokalu.Bardzo jest mi potrzebna ta gotowka,jesli byłaby mozliwosc w otrzymaniu tej gotowki prosze o kontakt.Moj nr tel 536527451.Zgory dziekuje i pozdrawiam.
     
  4. pjuchniewicz86

    pjuchniewicz86 New Member

    Witam serdecznie potrzebuje pożyczki w wysokości 10 ty zł . Mam umowe na stałe. Proszę o kontakt na maila pjuchniewicz@interia.pl lub telefonicznie 721-439-237
     
  5. Pysiek

    Pysiek New Member

    Witam,potrzebuję pilnie pożyczki do 40tyś zł..proszę o kontakt513608314
     
  6. katarynka864

    katarynka864 New Member

    dzien dobry batzrdo potzrebuje pozyczki prosze napisac jaie warunki.dziekuje tasta864@interia.pl
     
  7. adrian1981

    adrian1981 New Member

    Pilnie 3 tys zl inaczej z rodzina stracimy dach nad glowa 536381666
     
  8. dana

    dana New Member

    proszę o kontakt w sprawie pozyczki na email Mariola57@interia.pl kwota 14 tys.zł na 3 lata
     
  9. Patrycja

    Patrycja New Member

    Witam
    Proszę o kontakt na maila patrycja3986@onet.pl
    Patrycja
     
  10. katrin

    katrin New Member

    Witam.
    Potrzebuję pilnej pożyczki 20 tysięcy na 24 miesiące, możliwość spłaty 10 tys. po roku i drugie dziesięć po 24 m-cach(oczywiście wraz z kosztami udzielenia). Jestem w chwilowym dołku i jeśli z niego teraz nie wyjdę pogrążę się całkowicie. Mam stałą pracę w dużej stabilnej firmie.
    Bardzo proszę o odpowiedź czy istnieje możliwość uzyskania pożyczki? Czy ktoś brał pożyczkę tutaj:
    http://www.pozyczkaprywatna.pl
     
  11. basik

    basik New Member

    Witam.
    Potrzebuje pilnie 5000zl na 2 lata.
    Bardzo prosze o kontakt --basia.strzala@gmail.com
    Pozdrawiam.
     
  12. violettajagas

    violettajagas New Member

    Witam potrzebuję pilnie pożyczki 40 tyś na 2 lata bardzo mnie na tym zależy posiadam stały dochod proszę o pilny kontakt na e-mail violettajagas@interia.pl pozdrawiam
     
  13. agulaaa961

    agulaaa961 New Member

    Pilnie potrzebuje pożyczki do 20 tys. na spłatę zobowiązań.
    Proszę o kontakt agula961@gmail.com
     
  14. agulaaa961

    agulaaa961 New Member

    Witam,
    pilnie potrzebuje pożyczki na około 20 tys. na spłatę zobowiązań.
    Proszę o kontakt agulaaa961@gmail.com
     
  15. Natalia1989

    Natalia1989 New Member

    Witam chciałabym spytać czy pana oferta jest dalej aktualna jesli tak proszę o kontakt pod adresem e-mail: natalia_1989.11@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie
     
  16. marysia0105

    marysia0105 New Member

    Prośba do prywatnego inwestora.

    Potrzebuję pożyczki 15.000zł na spłatę zobowiązań .
    Mam zły BIK więc banki mi odmówiły.
    Umowa cywilno-prawna, weksel.
    Jestem w stanie spłacać 700 - 800zł miesięcznie.
    Zatrudnienie umowa o pracę na czas nieokreślony.
    Mieszkam w woj.mazowieckim.
    Pozdrawiam, czekam na wiadomość.

    Proszę o poważne oferty.
    kontakt marysia0105@interia.pl
     
  17. violka

    violka New Member

    Witam nie będę opisywac na forum mojej sytuacji .prosze o kontakt na email knapuwiola@wp.pl z góry dziękuję
     
  18. alex11

    alex11 New Member

    Oferta pożyczki stosuje się teraz do kredytu.

    Czy potrzebujesz pilnie pożyczki na opłacenie rachunku? . tutaj jest szansa, że
    Oferujemy kredyt dla tych, którzy są gotowi, aby zastosować i złożyć nasze
    Stan, więc jeśli jesteś zainteresowany kredytem dla naszej firmy to jesteś
    mają kontakt z nami teraz ......

    E-mail: am.credito@blumail.org

    Dzięki
     

    Załączniki:

  19. kamilek 2000

    kamilek 2000 New Member

    witam mam stalą prace w centrum Warszawy w budżetowce od 7 lat. Jestem zainteresowany pozdrawiam
     
  20. kamilek 2000

    kamilek 2000 New Member

    witam pracuje w państowej firmie od 7 lat w centrum w-wy jestem zainteresowany pożyczka nr tel 727016037 pozdrawiam
     
  21. aga12345

    aga12345 New Member

    witam jestem zainteresowana ppozyczka prosze o kontakt krystianek.27@o2.pl
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - oferuje prywatne pożyczki Forum Data
oferuje prywatne pożyczki Udzielę pożyczki Czerwiec 26, 2015
OFERUJĘ POMOC LUDZIOM Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI FINANSOWYMI Forum dla zadłużonych Kwiecień 2, 2020
Oferuje pomoc dla zadłużonych jak szybko pozbyć się długów Jak wyjść z długów Listopad 13, 2016
Oferujemy pożyczki @ 2% stosuje się teraz Udzielę pożyczki Kwiecień 26, 2014
Oferujemy pomoc w odzyskaniu wpłaconej prowizji od Pomocnej Pożyczki Konsolidacja dla zadłużonych Marzec 20, 2014

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie