Re: Pożyczki prywatne dla każdego!

Temat na forum 'Udzielę pożyczki' rozpoczęty przez katarynka864, Czerwiec 3, 2014.

  1. katarynka864

    katarynka864 New Member

  2.  
  3. tina1252

    tina1252 New Member

    witam jestem zainteresowana tego typu pozycza kontakt 500-275-193
     
  4. karuzi86

    karuzi86 New Member

    pilnie potrzebuje pozyczki prosze o kontakt
    karuzi86@vp.pl
     
  5. basik

    basik New Member

    Witam.
    Potrzebuje pilnie 5000zl. Prosze o wiecej informacji na -basia.strzala@gmail.com
    Pozdrawiam.
     
  6. agata

    agata New Member

    Jesyem zainteredowana prosze o kontakt agata.pieprzowska@vp.pl
     
  7. matimadz

    matimadz New Member

    Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem. Czy to jest nadal aktualne potrzebuje 15 tyś ale nie mam zabezpieczenia? omadziks@gmail.com
     
  8. Zadłużona

    Zadłużona New Member

    Witam, czy nadal aktualne?? Bardzo proszę o kontakt!! skwar.88@gmail.com
     
  9. BARbara111

    BARbara111 New Member

    Witam.Pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości około 7000 zł.Mam stały dochód.Proszę o kontakt - stanab@wp.pl , tel. 512 795 634.
     
  10. olivka74

    olivka74 New Member

    Witam , pilnie potrzebuje pożyczki 5000 zł na dwa lata , może być weksel , pracuję na czas nieokreślony , proszę o kontakt na maila olivkamicho@wp.pl
     
  11. Janka

    Janka New Member

    Witam...wpadłam w pętlę kredytową. Bank nie udzieli mi kredytu, bo mam umowę na czas określony do końca sierpnia, spłacam 2 kredyty bez opóźnień 500 hipoteczny oraz kredyt gotówkowy 170 zł, wszystko w trerminie, ale pobrałam chwilówki, spłacam je ale jedna goni drugą, dług rośnie a ja coraz gorzej sobie radzę..i psychicznie i finansowo...bardzo proszę o jakąś rozsądną i ludzką ofertę pożyczki, 530715574
     
  12. monikakargol27

    monikakargol27 New Member

    witam potrzebuje pozyczki na kwote 100 000 zl na maksymalnie długi okres spłaty... prosze o kontakt monikakargol27@interia.pl
     
  13. gang79

    gang79 New Member

    Witam potrzebuje pomocy mam obecnie duze zadluzenie i chial bym jakos wyjsc z tej sytuacji.W obecnej sytuacji kazda kwota mnie ratuje,zeby jakos funkcjonowac ...chcialbym jakos wszystko posplacac miec jedna rate i jakos normalnie zyc ....Poprosze o kontak na gang79@onet.pl lub telefonicznie 510504114.
     
  14. niunia90

    niunia90 New Member

    witam potrzebuję pożyczki na kwotę 8 tysięcy żeby spłacić chwilówki (przebywałam na długim leczeniu) posiadam stałe źródło dochodu - umowa o pracę 1600 na rękę (na życie zostaje mi 950 zł). chciałabym spłacić w 2 lub 3 lata. proszę o kontakt beata-bejga@wp.pl
     
  15. niunia90

    niunia90 New Member

    witam potrzebuję pożyczki na kwotę 8 tysięcy żeby spłacić chwilówki (przebywałam na długim leczeniu) posiadam stałe źródło dochodu - umowa o pracę 1600 na rękę (na życie zostaje mi 950 zł). chciałabym spłacić w 2 lub 3 lata. proszę o kontakt beata-bejga@wp.pl
     
  16. Edyta7908

    Edyta7908 New Member

    Witam,
    Pilnie potrzebuje pożyczki na spłatę zobowiązań proszę o kontakt edytkakobitka@gmail.com z góry dziękuję i pozdrawiam
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pożyczki prywatne dla Forum Data
Pożyczki prywatne dla osób bezrobotnych Pożyczki prywatne Grudzień 22, 2014
Pożyczki prywatne dla bezrobotnych Udzielę pożyczki Grudzień 19, 2014
Poszukuję prywatnej pożyczki w kwocie 2000 Pożyczki prywatne Listopad 9, 2020
Potrzebuje Pilnie pożyczki od osoby prywatnej... Pożyczki prywatne Listopad 8, 2020
Szukam pożyczki od osoby prywatnej. Może być pod zastaw nieruchomości. Forum dla zadłużonych Październik 30, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie