Udzielę pożyczki do 3 mln PLN

Temat na forum 'Udzielę pożyczki' rozpoczęty przez Anonymous, Marzec 17, 2014.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Udzielę pożyczki pod zastaw nieruchomości

    nie interesuje mnie przedpłata - jedynie wiarygodne źródło spłaty i zabezpieczenie
    Kwota max: 3 mln PLN

    Zapytania wraz z opisem zabezpieczenia
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam interesuje mnie pozyczka pod zastaw w wysokości 200 tys.niestety komornik ale ja jej sama nie bedę brała tylko wspólnie z innymi osobami gdzie źródła dochodu są .Proszę o informację na jaki okres czasu są udzielane pożyczki.
    Pozdrawiam gwiazdorek11@wp.pl
     
  4. Jan

    Jan New Member

    Jestem zainteresowany ofertą pożyczki ale mniejszą kwotę tylko nie mam zabezpieczenia razem z żoną mamy 4000 zł .Pozdrawiam janko1953.1953@o2.pl
     
  5. matimadz

    matimadz New Member

    Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem. Czy to jest nadal aktualne potrzebuje 15 tyś ale nie mam zabezpieczenia? omadziks@gmail.com
     
  6. dalno@wp.pl

    dalno@wp.pl New Member

    Witam czy oferta pożyczki jest aktualna pozdrawiam
     
  7. Iman

    Iman New Member

    Witam. Jestem zainteresowana kredytem w wysokości 60.000tyś. quqa80@gmail.com 794304431
     
  8. Iwona

    Iwona New Member

    Witam serdecznie. Jestem zaintersowana pożyczką 300 tys zł. Wpadłam w długi, mam dom o wartości 600 tys zł, ale hipoteka jest zajęta przez inwestora. Inwestor czeka i zgadza sie, żeby go ktokolwiek spłacił. W momencie gdybym spłaciła inwestora i pozostale długi ( 200 tys inwestor, pozostałe około 100 tys), mogłabym dostać kredyt w skoku. Juz pytałam. Wtedy mialabym realną szansę i Pana spłacić. Do umowy pożyczki podeszłabym jav ( pracuję od 25 lat na czas nieokreślony, zarabiam netto 2,5 tys zł), mój maż ( ma emeryturę górniczą, 2 tys zł netto), moja mama ( 71 lat, 1200 zł emerytury), mój brat pracuje w Niemczech, w winiarni ( miesięcznie zarabia około 5 tys zł). Mam dwoje dzieci, ale same się utrzymują. Wszyscy pracujemy i zarabiamy. Dom jest duży, nowa elewacja i dach, ładnie utrzymany, umeblowany. Wpadliśmy w długi, ponieważ córka brata był leczona na onkologii i hamatologii. Na dzień dzisiejszy jest zdowa, ale to leczenie pochłonęło pieniadze całej rodziny.
    Bardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam.
    wicigabci@interia.pl
     
  9. AdamPL

    AdamPL New Member

    Witam. Jeśli nadal aktualne to interesuje mnie kwota 30-40tys.
    Mój mail: AdamPL90@wp.pl
    Pozdrawiam
     
  10. resortdream

    resortdream New Member

    Witam ! Poszukuję pożyczki w kwocie 50 tyś złotych na 6 miesięcy bez spłat ratalnych tylko spłata całkowita po upływie wyznaczonego terminu . Posiadam nieruchomości , które mogą być zabezpieczeniem . Pożyczka na oświadczenie o dochodach . Proszę o oferty na podany adres e-mail . Ogłoszenie pilne ważne do poniedziałku 16.03.2019 .Pozdrawiam resortdream@wp.pl
     
  11. kasiuniam80

    kasiuniam80 New Member

    Witam, jeżeli oferta jest nadal aktualna, jestem zainteresowana kwotą 50000 zł na spłatę długów. Bardzo proszę o kontakt kasiuniam80@gmail.com. sprawa jest pilna.
     
  12. monikakargol27

    monikakargol27 New Member

    witam potrzebuje pozyczki na kwote 250 000 zl na maksymalnie długi okres spłaty... prosze o kontakt monikakargol27@interia.pl
     
  13. Agnieszka

    Agnieszka New Member

    Witam ,

    szukam pozyczki 600 tys zlotych na zakup nieruchomosci. Zrodla dochodu sa , oraz zastaw hipoteczny. Prosze o info na : retrohome@gmail.com
    pozdrawiam, Agnieszka
     
  14. gang79

    gang79 New Member

    Witam potrzebuje pomocy mam obecnie duze zadluzenie i chial bym jakos wyjsc z tej sytuacji.W obecnej sytuacji kazda kwota mnie ratuje,zeby jakos funkcjonowac ...chcialbym jakos wszystko posplacac miec jedna rate i jakos normalnie zyc ....Poprosze o kontak na gang79@onet.pl lub telefonicznie 510504114.
     
  15. Viola

    Viola New Member

    Jestem zainteresowana pożyczką 50.000 złotych. Na jakich warunkach mogę ją otrzymać? Kontakt do mnie viola680@wp.pl
     
  16. tomik232

    tomik232 New Member

    Witam potrzebuję każda kwotę nie mam zabespieczenia.Chciałbym pożyczyć kwote do 25000 na spłate zalegóści wyregulowania BIK liczy sie każda gotówka nawet 500-1000z
    tomasz.syk84@gmail.comł
     
  17. beciunia

    beciunia New Member

    mam mieszkanie 59 m w okolicach Krakowa potrzebuję 30000.tys na spłatę chwilówek.Mam umowe o pracę zarabiam 1900zł na jak dlugo można wziąść.Bo ja bym chciała na jak najdłużej.
     
  18. beciunia

    beciunia New Member

    czy ktoś na forum dostał pożyczkę od ogłaszających się tu Panów.Bonie wiem czy warto czekać czy to kolejna ściema
     
  19. beciunia

    beciunia New Member

    w chodzę na to forum od jakiegoś czasu pełno ogłoszeń fir i prywatnych inwestorów czy ktoś dostał jakąś pożyczkę czy to tylko takie obietnice bez pokrycia
     
  20. IREN

    IREN New Member

    Witam potrzebuję pilnie 10 000 na spłatę chwilówek pomocy ... mój emeil.irenkabaranska@wp.pl tel.501266814 oczywiście bez bik
     
  21. Marlena

    Marlena New Member

     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Udzielę pożyczki mln Forum Data
Udzielę pożyczki dla osób zadłużonych w BIK i nie tylko Udzielę pożyczki Sierpień 3, 2015
Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik(PRYWATNIE) SZYBKO Udzielę pożyczki Lipiec 29, 2015
Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik. Udzielę pożyczki Maj 21, 2015
Udzielę pożyczki Udzielę pożyczki Maj 19, 2014
Udzielę pożyczki prywatnej bez sprawdzania baz, również zajęciami komorniczymi. Forum dla zadłużonych Luty 19, 2014

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie